Coaching

Jestem Coachem kobiet w drodze do ich odważnych decyzji życiowych.

Wiesz, że potrzebujesz zmiany. Czujesz w sobie, że już dłużej nie wytrzymasz w: tej pracy, tym związku, tym domu, mieście, relacji. Masz dość. Doświadczasz całą sobą, że obecna przestrzeń życiowa jest klatką (może i złotą, ale wciąż klatką). Jest trudno, pojawia się beznadzieja, utrata chęci podejmowania działań. Zastanawiasz się co jest nie tak. Przecież do tej pory praca sprawiała radość, relacja w związku opierała się na ważnych dla Ciebie wartościach. Jednak obecnie jest inaczej. Dlatego wiesz, że jedyną opcją w tej sytuacji jest zmiana. Tylko pojawia się pytanie: Jak ma wyglądać ta zmiana? Jaki podjąć pierwszy krok? I przede wszystkim co ma być efektem tej zmiany?  

Dlatego zapraszam Cię do wspólnej pracy indywidualnej, dzięki której podejmiesz odważną decyzję w swoim życiu. Dla części moich Klientek taką zmianą było rozpoczęcie własnej działalności, gdyż praca na etacie hamowała, wręcz przytłaczała, dla innych wyjazd z kraju i rozpoczęcie podróży po świecie, dla jeszcze innych zostawienie za sobą związku, który już dawno przestał istnieć. 

Dla każdego z nas odważną decyzją jest coś innego. Czasem na początku wiedza jaką mamy to jedynie wyraźny głos wewnętrzny, który mówi: “Potrzebuję zmiany, bo się uduszę!”.

Już dzisiaj zarezerwuj  spotkanie i wykonaj ważny krok dla siebie.

Pojedyncze spotkanie to inwestycja 400 złotych (czas trwania 60 min).

W celu zamówienia przejdź do Sklepu.

Cena pakietu:

4 spotkania za 1500 złotych

8 spotkań za 2700 złotych 

Napisz maila na Kontakt, by uzyskać więcej szczegółów.

Do zobaczenia na wspólnym szlaku!

Ewa


Rekomendacja od Mentora:

“Postawa coacha zachwyca. Wiara w klienta. Oddawanie przestrzeni. Prawdziwy towarzysz w podróży do celu. Profesjonalny coach godny polecenia!”

Aneta Jurewicz, ACC — Associate Certified Coach

Referencje od Klientów:

Miguel: “A friend recommended me to take a session with Ewa to help me with my career goals at a time when I was unemployed. Ewa doesn’t solve your problems. Instead she guides you to solve them yourself by improving your focus, motivation and to find the right path. We only needed a few sessions and it really helped me to locate the way I had to follow and find a source of motivation that has ultimately lead me to believe in myself and achieve the feat of securing the best job in my life, for which I am very proud of. Communication with Ewa was excellent and flexible as her English is really good and also as I live in London and our sessions were through Skype. She listens and makes you ask yourself the questions you need to know and makes you realise of things that become so obvious that you don’t know why you couldn’t think of them before. 
I would highly recommend Ewa for coaching towards finding the best inside of you and achieving your goals.”

Natalia: “Ewa wyciągnęła mnie z fatalnego stanu ducha, w którym się znalazłam po stracie pracy i narzeczonego. Co prawda podjęłam od tamtej pory masę wysiłku, aby poprawić swoją sytuację, ale myślę, że to właśnie kontakty z Ewą pomogły mi najbardziej. Ewa ma naturalny talent do pomagania ludziom i do wyciągania z nich tego, co dobre. Po każdej rozmowie z nią czuję się wartościowa i zmotywowana, aby podejmować nowe wyzwania. Zdecydowanie polecam.

Malwina: “Serdecznie polecam spotkania z Panią Ewą Roszak. Dużym udogodnieniem jest możliwość przedyskutowania problemów na skype, co pozwala zaoszczędzić trochę czasu oraz umożliwia rozmowę w każdym momencie dnia z zacisza domowego. Zajęcia prowadzone były w sposób niesamowicie motywujący, wzbogacone o zadania do wykonania. Dodatkowo niezbędną pomoc uzyskuje się nie tylko na sesji na skype, ale również poza nią (np. drogą e-mail zadania do wykonania oraz podsyłanie pomysłów na drogę do samorozwoju, przesyłanie podpowiedzi literaturowych). Jestem bardzo zadowolona z sesji i jeszcze raz gorąco polecam!”

Edyta: “Pani Ewa Roszak jest osobą godną polecenia każdej osobie uczestniczącej w rynku pracy. Mnie osobiście dała się poznać jako bardzo miła osoba, pozytywnie nastawiona do życia, posiadająca rewelacyjną zdolność empatii. Rewelacyjnie zlokalizowała przyczynę – problem, nad którym należało popracować by osiągnąć cel. Moim celem była praca marzeń – stanowisko, o które starałam się cztery lata, jednak bez efektów. Po kilku prywatnych sesjach przy pomocy programu „Skype” pani Ewa wskazała mi dalszą drogę, dzięki której zaledwie po kilku miesiącach pracy nad sobą osiągnęłam wymarzony cel. Jeśli poszukujesz pracy bez efektów, lub jako młoda osoba nie wiesz jak poradzić sobie na rynku pracy, nie czekaj – praca z panią Ewą to przyjemność, a na efekty wcale nie trzeba długo czekać, gdyż przekazywana przez panią Ewę wiedza i pozytywna energia motywuje do pracy nad sobą.”

Iwona Pawłowska: “Na swojej drodze spotykałam wielu coachów, uczestniczyłam w wielu sesjach i procesach coachingowych, ale najlepsze pytania stawiała mi Ewa Roszak. Zaangażowanie, uważność i podążanie za klientem to główne atuty coacha. Ewa Roszak posiada je wszystkie. W trakcie procesu, dla mnie, jako coachee, najważniejsze są rozwój, skuteczność i efekty. U Ewy je miałam. Nie dość, że czułam się z nią bezpiecznie to wiedziałam, że wartością dodaną będą zastrzyk energii i ogromnej motywacji, które wynosiłam po każdej sesji z nią. Podoba mi się, że Ewa jest osobą konkretną, rzeczową i wymagającą ponieważ te cechy przekładają się na efekty pracy z klientem. Prowokują do działania, szukania rozwiązań, motywują, ale także określają ramy czasowe wyznaczonych zadań.
Sesje z Ewą Roszak prócz tego, że stwarzały mi możliwość rozwoju osobistego były trampoliną do osiągania celów zawodowych. Stopniowo, krok po kroku wychodziłam ze strefy komfortu słomianego zapału i realizowałam kolejne zadania.”

Marta Drozd: „Miałam przyjemność brać udział w spotkaniu coachingowym prowadzonym przez Panią Ewę. To bardzo ciepła i sympatyczna osoba, z niesamowitą umiejętnością otwartego słuchania. Pomaga drugiemu człowiekowi odnaleźć samemu w sobie odpowiedź na nurtujące go pytania. Dzięki tej samodzielności myślenia klienta, którą wyzwala i doskonale wspiera Pani Ewa, wypracowane na spotkaniu rozwiązania są zdecydowanie trwalsze. Pełen profesjonalizm.
Polecam wszystkim, którzy mają plany i marzenia, a ich pewne lęki, czy obawy nie pozwalają iść do przodu. Polecam też tym, którzy potrzebują coacha z niesamowitą intuicją, dyskrecją i wrodzoną umiejętnością podążania za potrzebami i spostrzeżeniami klienta.”

Krzysztof Wiśniewski: “Ewa jest wspaniałą osobą, która kilkoma celnymi pytaniami potrafiła sprawić, że odnajdowałem w sobie i otoczeniu ocean możliwości, zaś problemy „nie do rozwiązania” nie istniały. Dzięki pracy z Ewą stałem się lepszym człowiekiem a moje życie naprawdę stało się dużo bardziej satysfakcjonujące.”

Natalia: “Ewa zjawiła się w moim życiu w momencie, w którym stałam przed dużymi zmianami w życiu zawodowym i osobistym. Sesje z nią były bezpieczne i spokojne, co było dla mnie niezwykle ważne, bo tematy jakie poruszałam – były ciężkie, wielkie. Ewa dawała mi na tyle dużo poczucia bezpieczeństwa, że mogłam się nimi zająć w bezpieczny sposób. Dzięki temu udało mi się przejść przez wszystkie te zmiany właściwie „suchą stopą”. Teraz prowadzę własną firmę, uczę się tego, czego zawsze chciałam, mieszkam z narzeczonym i pracuję nad przyjaźniami, które wiele dla mnie znaczą. Mogę powiedzieć, że rezultaty sesji coachingowych z Ewą procentują od – i przez – wiele miesięcy. Jako coach mogę dodać, że Ewa ma świetny warsztat pracy i jest niezwykle profesjonalna w tym co robi. Polecam:)”

Iza: „Prawdziwa podróż! Zakochana w Kamili Rowińskiej, jak również znanej pisarce Edycie Niewińskiej i artystycznej duszy Agnieszce Ostrowskiej, chciałam być taka jak one. Być zawsze uśmiechniętą, kreatywną i cieszyć się życiem. Lubię podróże i dokładnie dzisiaj zakończyłam jedną z nich. Trwała 4 tygodnie. Byłam na niej kapitanem i kucharzem, a jednak w tej podróży nie potrafiłam sobie wyznaczyć dobrego kierunku. Otaczały mnie fale i topiły mój statek! Mój statek obijał się o każdą wyspę. Miałam wrażenie, że gonię srokę za sroką i każdą chcę chwycić za ogon. Jednym słowem mój statek był wszędzie. A tam gdzie on był, byłam i Ja! 4 tygodnie trwała podróż do wnętrza statku. Dzięki niej odkryłam: jak wyznaczyć cel podróży; co jest misją na tym statku; jak wyznaczyć i poukładać mapy, które nadadzą kierunek tej podróży. Moja podróż to etap, w których poznałam siebie – poznałam blokady, które znalazły się na moim pokładzie. W tej podróży nie byłam sama, byłam z Ewą Roszak, która pomogła mi ruszyć statkiem przez muł i wypłynąć na głęboką wodę. Dzisiaj, gdy widzę kolejną srokę, to przyglądam się jej i puszczam dalej. Niech leci. Na moim pokładzie i statku panuje spokój. A może Ty jesteś na statku, który może się zaraz wywrócić? Może nie wiesz gdzie płyniesz, nie wiesz jaki kierunek wybrać! Łapiesz wszystkie sroki, wierząc, że jedna z nich ma dla ciebie lekarstwo albo zabierze Cię w nową podróż. Napisz do Ewy, polecam najlepszy Coach, którego poznałam i polecam. Mój statek już płynie wyznaczonym szlakiem! A Ja jestem sobą- uśmiechniętą, kreatywną, cieszącą się życiem po mojemu. Dziękuję Ewa.”

Dominika: „You have so many directions in student´s life but how to choose the right one, Ewa was leading me through this process and I am thankful for that. I already had my decision but the fear and so many factors just stopped me, friends, parents and also benefits from the other opportunity. I did pros and cons and analysed it with Ewa, but it was much behind she is so supportive and she knows how to find the power inside you so you will start believe in yourself and somehow you will know that the goals or decisions you are going to make are perfect for you 😊 so thanks for leading me.”