“Droga ważniejsza niż cel”

Książka będzie Twoim przewodnikiem w drodze ku marzeniom, odszukaniu sensu życia i spełnieniu. Dzięki niej odkryjesz swój osobisty szlak – drogę do celu. Uzyskasz jasny obraz tego, co powinieneś robić każdego dnia, aby utrzymać poczucie spełnienia i zrealizować cel. Twój przewodnik będzie dostosowany do Ciebie, co da Ci gwarancję, że niejednokrotnie będzie służył w realizacji dalszych “życiowych podróży”. 

Wysyłka książki za granicę możliwa po informacji na Kontakt. Przesyłka 0 zł dostępna tylko na terenie Polski.

Złóż zamówienie na książkę lub Ebook

Dla kogo jest książka?

  • Dla osób, które utraciły sens swoich codziennych działań w drodze do celu.
  • Dla tych, którzy wciąż gonią za realizacją kolejnych planów a wraz z nimi przybywa uczucie pustki.
  • Dla pragnących zrealizować swoje pasje i już w drodze do nich wieść spełnione życie.
  • Dla wszystkich, którzy potrzebują zweryfikować swój plan działania w dotarciu do celu lub pragną go stworzyć od początku.

W czym Ci pomoże?

  • zaczniesz już w drodze do obranego celu przeżywać życie w sposób spełniony “tu i teraz”
  • odkryjesz swój potencjał i zaczniesz o niego dbać
  • dowiesz się jak droga materializuje wizję i jednocześnie przygotowuje do akceptacji  celu bez utraty uczucia spełnienia
  • zadbasz o swoje wartości tak, by już sama droga była dla Ciebie realizacją i by doprowadziła do poczucia odnalezienia sensu przy osiągnięciu celu
  • podejmiesz wyzwania, dzięki którym pasja w działaniu będzie Tobą kierować każdego dnia
  • dostrzeżesz swój algorytm sukcesu, dzięki czemu będziesz mógł go powtórzyć i stworzyć swój osobisty model osiągania kolejnych celów

Opinie:

Szukając przymiotnika, który najlepiej opisałby książkę “Droga ważniejsza niż cel”, przychodzi mi do głowy przede wszystkim słowo „mądra”. Czytałem ją wolno, bo skłania do refleksji, a niekiedy nawet do zadumy. Czytanie tej książki jest ważniejsze od jej przeczytania. Tak jak w życiu – o czym pisze Ewa Roszak – droga do celu jest ważniejsza od samego obsesyjnego dążenia do jego osiągnięcia. Nie znaczy to wszakże, że powinniśmy żyć chwilą, nie przejmując się tym, co nas czeka, czy też zrezygnować z naszych marzeń i ambitnych celów. Chodzi jednak o to, by odkryć przed samym sobą to, o co nam naprawdę w życiu chodzi, i stworzyć w umyśle to, co Autorka nazywa osobistym szlakiem. Na tym szlaku do naszych celów uważajmy na ludzi, których spotykamy. Traktujmy ich podmiotowo i z szacunkiem. Świat społeczny opiera się na symetrii. Odnosząc się więc w ten sposób do innych, zwiększamy szanse, że sami będziemy tak potraktowani. A wtedy nasz osobisty szlak będzie lepszy. “Drogę ważniejszą niż cel” polecam z pełnym, głębokim przekonaniem!

prof. dr hab. Dariusz Doliński, jeden z najbardziej cenionych psychologów społecznych w Polsce, autor licznych publikacji z zakresu wpływu społecznego

Książka autorstwa Ewy Roszak „Droga ważniejsza niż cel” jest wyjątkowym i praktycznym przewodnikiem w drodze po marzenia i zrealizowane cele. Można powiedzieć, że dzięki tej książce czytelnik przeżywa przygodę swego życia, w którą zabiera nas autorka. To niecodzienna podróż, w której zatrzymujemy się na chwilę, by ustalić swoją wizję, odnaleźć siłę i motywację do drogi, znaleźć drogowskazy i sens podróży. Dzięki historii autorki możemy sobie łatwiej wyobrazić drogę oraz kolejne kroki i dać się zainspirować. Lektura jest podróżą w głąb siebie, czasem dla czytelnika oraz przestrzenią na zbudowanie wewnętrznej siły do zdobywania kolejnych szczytów i uzyskiwania szczerej satysfakcji z samej drogi do realizacji marzeń.
Z całego serca polecam tę podróż, w której to ty jesteś najważniejszy, bo jesteś w niej bohaterem i kreatorem swojej przyszłości.

Beata Jurasz, trener biznesu, life & business coach, autorka książki “Uwolnij ptaka”

Różne drogowskazy spotykałam w życiu i przewodników po szlaku. Żaden jednak dotąd nie radził, aby cieszyć się każdego napotkanego kamienia. Nawet tego, który wpadł do buta i przez to opóźniał całą drogę. A jednak okazało się, że można. I że jak się zatrzymałam, zobaczyłam jaszczurkę grzejącą się w słońcu, kwitnące kwiaty przy ścieżce, usłyszałam śpiew ptaków… i dostrzegłam łatwiejszą drogę. W ten sposób nie zauważyłam kiedy kamień sam wypadł a ja podążałam dalej, ku mecie. Gdy dotarłam okazało się, że czerpałam radość nie tylko z osiągnięcia ale także przeciwności, przez które moje horyzonty były szersze. Dzięki Ewie, która mnie prowadziła wytrwałam w dążeniu i odnalazłam wartość w podążaniu.

Marta Rozwadowska, prezes spółki, behawiorysta, hodowca

Książka Ewy Roszak “Droga ważniejsza niż cel” jest iście baśniowa — na kilka godzin zabierze Cię w inny świat, w którym wszystko jest możliwe. Jest to podręcznik do pracy nad sobą, dzięki któremu przywołasz dobre momenty w swoim życiu, wsłuchasz się w siebie, i znajdziesz nowe siły, aby stawiać sobie cele i dążyć do nich. Autorka ma bardzo lekkie pióro, i pisze w bardzo ładnym stylu, przywołując wiele anegdot z własnego życia oraz z życia wielu osób, które zna z praktyki zawodowej bądź na stopie prywatnej. Z tekstu emanuje też, jak bardzo Autorka kocha pracę z ludźmi i pomaganie innym w samorozwoju. Bardzo polecam!

dr Natalia Bielczyk, przedsiębiorca, pracownik naukowy, autorka i filantropistka

Książka „Droga ważniejsza nic cel” to forma opowieści, która wciąga już od pierwszych stron, dzięki temu, że czujemy się jej częścią. Ewa w bardzo lekki, przystępny sposób zaprasza nas do świata marzeń i zrealizowanych celów. Stopniowo, krok po kroku pokazuje nam co może się wydarzyć, kiedy znajdziemy w sobie odrobinę odwagi, by zrobić ten pierwszy krok a potem kolejny i kolejny. Zaprasza nas też do podróży po zakamarkach serca, po to by odnaleźć marzenia, zbudować wizję celu, a co najważniejsze wytyczyć istotne punkty, drogowskazy, które zaprowadzą nas czytelników dokładnie tam, gdzie tego chcemy. Kiedy już to powstanie w naszym umyśle wystarczy usłyszeć wezwanie i pójść za nim, nie zostawiać tego na później, na potem, na nigdy. Kiedy czytałam tę książkę też myślałam o swoich marzeniach, pragnieniach, celach. Nie mogłam usiedzieć w miejscu i chciałam już zacząć działać. Jestem pewna, że Ty poczujesz dokładnie to samo a to jeszcze bardziej zmotywuje Cię do działania.

Katarzyna Jarząbek, psycholog, coach

Ewa Roszak “Droga ważniejsza niż cel”
Autorka zabiera nas w niezwykłą podróż, która zaczyna się od usłyszenia osobistego wezwania do drogi. Podążając za głosem serca wyruszamy po skarb, nasz osobisty cel. Książka to praktyczny poradnik jak przejść szlak, zaczynając od początkowej wizji po kolejne etapy. Ewa Roszak dzieli się z czytelnikami swoim osobistym doświadczeniem, proponuje skuteczne strategie i kreatywne ćwiczenia. Tworzy mapę podróży, która jest niezbędna w procesie dotarcia do celu, jak również pomocna, gdy napotykamy na życiowe przeszkody, czy nasze wewnętrzne blokady. Dzięki tej lekturze odważnie ruszysz w drogę ku marzeniom i zrealizujesz swoje pasje. Bardzo polecam.

Ewa Dziubanii-Pniewska, mentor i coach kobiet

Książka Ewy jest przewodnikiem przedstawiającym skuteczne metody wyznaczania i dążenia do celu. “Droga ważniejsza niż cel” pokazuje jak, krok po kroku: ustalić cel, następnie przygotować realistyczny plan działania, by w efekcie czerpać z niego radość jako procesu. Jest to obowiązkowa pozycja na półce każdej osoby pragnącej poznać efektywne techniki zarządzania swoim życiem w wielu aspektach.
Ogromną zaletą książki jest to, że Ewa dzieli się w niej swoją historią. Znam Ewę od czasów wspólnych treningów w klubie sztuk walki i od zawsze podziwiałam Jej konsekwencję, wytrwałość oraz determinację w działaniu. Mogę z pewnością stwierdzić, że jest to wartościowy poradnik napisany przez praktyka osiągania ambitnych celów. Co więcej, jest to książka po którą warto sięgnąć w momentach podejmowania decyzji i określania strategii działania. Jest to książka, do której się wraca. Dziękuję Ewa <3

dr Joanna Rasławska – Socha